Kuljetusliike Helokivi Oy

Ritomäentie 21
15540 Villähde

puh 010 281 1100

Katso kartalta
info@helokivi.fi

Kari Helokivi
Hallituksen puheenjohtaja
0400 845 308
kari.helokivi@helokivi.fi

Joni Helokivi
Toimitusjohtaja
010 281 1101
joni.helokivi@helokivi.fi

Jussi Rajala
Henkilöstö- ja kehitysjohtaja
010 281 1106
jussi.rajala@helokivi.fi

Joni Puoliväli
Toimitusjohtaja
Pihasiistiksi Suomi Oy
0503538471
joni.puolivali@pihasiistiksi.fi

Antti Pyykkö
Kuljetuspäällikkö, Kierrätysliiketoiminta
010 281 1102
antti.pyykko@helokivi.fi

Harri Tontti
Kuljetusesimies, Nosturiliiketoiminta,
Kierrätyskuljetukset
010 281 1104
harri.tontti@helokivi.fi

Mikko Jaakkola
Huoltopäällikkö, Kalustoasiantuntija
010 281 1109
mikko.jaakkola@helokivi.fi

Ari Sissi
NEOT ADR kuljetussuunnittelija
010 281 1103
ari.sissi@helokivi.fi

Jani Tuukkala
NEOT ADR kuljetusesimies
040 832 7566
jani.tuukkala@helokivi.fi

Juha Einonen
Huollon esimies
010 281 1105
juha.einonen@helokivi.fi

Laskutustiedot

OVT tunnus: 003703095017
Y-tunnuksemme: 0309501-7
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126 / DABAFIHH

Paperilaskut:
Kuljetusliike Helokivi Oy
03095017
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut:
invoice-03095017@kollektor.fi

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Tietosuojaselote