Kuljetusliike Helokivi Oy

Ritomäentie 21
15540 Villähde

puh 010 281 1100

Katso kartalta
info@helokivi.fi
www.helokivi.fi

Kari Helokivi
Hallituksen puheenjohtaja
0400 845 308
kari.helokivi@helokivi.fi

Joni Helokivi
Toimitusjohtaja
010 281 1101
joni.helokivi@helokivi.fi

Jussi Rajala
Henkilöstö- ja kehitysjohtaja
010 281 1106
jussi.rajala@helokivi.fi

Antti Pyykkö
Kuljetuspäällikkö, Kierrätysliiketoiminta
010 281 1102
antti.pyykko@helokivi.fi

Harri Tontti
Kuljetusesimies, Nosturiliiketoiminta,
Kierrätyskuljetukset
010 281 1104
harri.tontti@helokivi.fi

Mikko Jaakkola
Kuljetussuunnittelija, Kalustoasiantuntija
010 281 1109
mikko.jaakkola@helokivi.fi

Ari Sissi
NEOT ADR kuljetussuunnittelija
010 281 1103
ari.sissi@helokivi.fi

Janne Tammenlehto
NEOT ADR kuljetussuunnittelija
010 281 1108
janne.tammenlehto@helokivi.fi

Juha Einonen
Huoltopäällikkö
010 281 1105
juha.einonen@helokivi.fi

Laskutustiedot:

OVT tunnus: 003703095017
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut:
Kuljetusliike Helokivi Oy
PL 98626
00063 LASKUNET

Sähköpostilaskut:
KuljetusliikeHelokiviOy.FI.P.124271-8@docinbound.com